Jste zde

Sbírka "Skutečný dárek"

V posledních předvánočních týdnech a na Tři krále měli naši žáci a zaměstnanci možnost přispět na sbírku humanitární společnosti Člověk v tísni ( www.skutecnydarek.cz ). Kdy jindy než během Vánoc je dobré si připomenout, že ne pro všechny děti je chození do školy nebo pravidelné jídlo samozřejmostí; stále ještě mnoho dětí hladoví a např. v Etiopii je takový nedostatek škol, že vzdělání získá jen polovina všech dětí.

Díky aktivitě členů Školního parlamentu se nakonec vybralo 1 750 Kč! Na jejich návrh se k této částce přidalo ještě 200 Kč z vánočního prodeje cukroví na Cake Marketu a konečná částka tak činila 1 950,- Kč!
Tyto peníze byly věnovány na koupi školních pomůcek ( 150 Kč ), hygienických potřeb ( 450 Kč ), dvaceti kuřat ( 250 Kč ), čtyř kanystrů na vodu (200 Kč ) a jedné živé kozy ( 900 Kč )!!!

Děkujeme Školnímu parlamentu za pomoc při organizaci této sbírky a samozřejmě všem, kteří přispěli! Věříme, že vám tento "skutečný" dárek přinese stejné potěšení jako těm, kteří budou mít díky vaší pomoci větší šanci se naučit číst a psát nebo pít čerstvé mléko!

Dnes je

3. 7. 2022, 20:14

Svátek má Radomír

Školní výlety, exkurze 2016/17

Projekty

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1