Jste zde

Vánoční výtvarná dílna s MZŠ Stará Paka

V pondělí 1.12. odpoledne jsme v naší škole přivítali skupinu žákyň 5. až 9. tříd staropacké Masarykovy základní školy s paní učitelkou Ninou Rulfovou. Čekalo nás již třetí společné odpoledne a večer plný tvoření, barev, kombinování materiálů a fantazie, tentokrát na téma „Světlo Vánoc“. Druhý ročník již zakládá určitou tradici – snad se nám podaří ji udržet!

V podvečer nás překvapila prezentace studentů SŠGS Nová Paka obor cukrář, kteří nám názorně předvedli, co všechno se dá vyrobit z cukrářské hmoty; samy jsme si mohly vyzkoušet jednoduché figurky a květiny.

Kolem osmé hodiny večerní jsme začaly být trochu unavené, a tak jsme se přesunuly do jedné z učeben, kde jsme si promítly film na dobrou noc. Poté jsme si ustlaly v učebně anglického jazyka. Do pozdních nočních hodin ale bylo stále o čem povídat…

Vstávání v 7 hodin bylo náročné a ospalé, ale znovu jsme si vyzkoušely nové výtvarné techniky a samy vytvořily vánoční dekorace, které určitě potěší naše blízké.

Naše výrobky budou k vidění v prostorách libštátské základní školy a nejpovedenější z nich na Vánočních trzích Střední školy gastronomie a služeb v Nové Pace ve dnech 10.-13.12. Přijďte se na výsledky naší práce podívat!!!

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1