Jste zde

Organizační pokyny pro žáky 2. a 3. ročníku a jejich zákonné zástupce

Stále platí, že prezenční výuky se mohou zúčastnit pouze žáci bez příznaků onemocnění COVID-19. Žáci v průběhu dne jsou povinni dodržovat nastavená opatření k zamezení šíření této nemoci. Po celou dobu přítomnosti ve škole (kromě konzumace svačiny a oběda a pitného režimu) jsou žáci povinni používat chirurgickou roušku.

Dne 12. 4. 2021 se shromáždí žáci 2. ročníku před vchodem do budovy v 7:45 hodin, žáci 3. ročníku v 8:00 hodin.

Ti, co se nemusí testovat, doloží svoji výjimku - SMS zpráva o pozitivitě testu, písemná zpráva lékaře či potvrzení z odběrného místa s negativním výsledkem testu (ne starší 48 hodin).

Pak proběhne testování - druhé bude ve čtvrtek. V případě pozitivního testu budeme informovat zákonné zástupce o nutnosti bezodkladného vyzvednutí žáka ze školy a o dalším postupu.

Poté bude probíhat výuka dle rozvrhu. Místo hodin TV a HV budou zařazeny třídnické hodiny a bude se procvičovat a dovysvětlovat učivo probírané při distanční výuce. Pamatujte na to, že se v učebnách bude často větrat a žáci budou trávit více času venku.

Žáci 3. ročníku si nezapomenou visací zámky na šatny!

Žádám všechny rodiče, aby obratem sdělili paní vychovatelce M. Jandové nebo TU, ve kterých dnech a v jakém časovém rozpětí budou chtít využít ŠD. Totéž platí pro rodiče pracující v IZS. V dalších týdnech hlašte zájem vždy nejpozději v pátek, než začne v dalším týdnu prezenční výuka/pro IZS distanční výuka, abychom vše mohli personálně zajistit.

Jelikož bude toto období pro všechny zúčastněné velmi náročné, prosím všechny o dodržování nastavených pravidel a opatření. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat, ráda Vám vše vysvětlím.
Jana Marková

Dnes je

27. 11. 2021, 10:18

Svátek má Xenie

Školní výlety, exkurze 2016/17

Projekty
Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1